Onze school volgt de richtlijnen van de Nationale Veiligheidsraad met betrekking tot het coronavirus. Hierdoor voorzien wij geen infomomenten meer op school en kunnen wij u niet persoonlijk helpen bij het registreren van een aanmelding.

Hoe geraakt u aan informatie over onze school?
De school blijft bereikbaar via telefoon om uw vragen te beantwoorden op het nummer: 03 248 40 34

Waar en hoe krijgt u hulp bij uw aanmelding?
Uw kind aanmelden voor het basisonderwijs kan nog tot 31 maart om 17 u via https://meldjeaan.antwerpen.be
(selecteer links: Aanmelden voor het gewoon kleuter- en lager onderwijs).

Telefoonhulp van de Helpdesk ‘Meld je aan’: U kan elke weekdag van 9 u tot 16 u bellen naar het gratis nummer 0800 62 185. Zij helpen u met uw aanmelding. Wie een andere taal spreekt, kan geholpen worden door Atlas. Bel daarvoor ook eerst naar de Helpdesk.